EMPATIA /TESTER

Szanowni Goście !

Witryna Autorska MKD POEZJE obchodzi JUBILEUSZ

10 LAT  pracy i Szacunku okazywanego Wam, Czytacze!

Na stronach Witryny MKD Poezje nie ma i nigdy nie było reklam,”wyskakujących” okienek, na których promowaniu można podobno „dobrze zarobić”. To właśnie Szacunek dla Was….   EMPATIA, wrażliwość, dostrzeganie potrzeb innego Człowieka, poszukiwanie w sobie człowieczeństwa to główny cel istnienia Witryny. Kto potrafi dostrzegać doceni zapewniającą komfort lektury Ciszę, odwzajemni mój szacunek np. włączając się w realizację mojego celu, okazując pomoc którejś z osób wymienionych w zakładce AKCJA lub innemu Stworzeniu znajdującemu się w trudnej życiowej sytuacji.

Zróbcie to choć raz… zauważycie, że każda realizacja dobrego uczynku sprawia satysfakcję! To wspaniałe uczucie odnaleźć Człowieka w Ludziach, w sobie…!

MKD Poezje

_________________________________________

Czekam na Wasze reakcje! Po wpisaniu (jako komentarz) wiadomości o dobrym uczynku w odpowiedzi e-mail nadejdą wraz z podziękowaniem potrzebne niekiedy hasła dostępu… Jeśli możecie wspomóc Witrynę dotacją na opłacanie domen /serwerów otrzymacie Państwo także nr rachunku dot. wpłaty darowizny.

Do… następnego wiersza, następnego Dobrego Spotkania…

>> Do autora

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.